Współpraca

O Blogu

Nie jedzenie, tylko żarcie. Nie blog kulinarny, tylko gastroblog z domieszką lifestyle’u. Wygrywam z Anoreksją to jedyny taki blog w Polsce. Nazywam się Maciej Blatkiewicz i prowadzę go od sierpnia 2010 roku. Dziś czyta go ok. 50 tys. UU miesięcznie.

Na blogu dominują opinie. Dotyczą one knajp i produktów spożywczych. Są one subiektywne, wyraziste i w żadnym wypadku nie eksperckie. Czytelnicy są już znudzeni ocenami smakoszy, które nie trafiają w gusta zwykłych ludzi i są oderwane od ich codzienności, rzeczywistości i zasobności portfeli. Wychodzę naprzeciw zapotrzebowaniu na szczere, proste opinie.

Wraz z tymi opiniami staram się przekazać pewien styl życia, którego cechami nadrzędnymi jest zamiłowanie do mięsa i ulicznego jedzenia, nie zwracanie uwagi na ilość pochłoniętych kalorii oraz aktywne spędzanie wolnego czasu poprzez podróżowanie od knajpy do knajpy.

Czytelnicy bloga cenią sobie zarówno moje opinie, jak i moje podejście do życia, co poskutkowało wytworzeniem się sporej społeczności wokół Wygrywam z Anoreksją w social mediach. Moja rekomendacja ma taką siłę, że czasem prowadzi do prawdziwego oblężenia knajpy.

W kwietniu 2015 roku współorganizowałem Poznań Street Food Festival, podczas którego lokale biorące w nim udział poprawiały rekordy swoich obrotów nawet o 40%.

Pozwólcie, że powtórzę: Wygrywam z Anoreksją to jedyny taki blog w Polsce.

WzA w mediach

Codogara.pl
artykuł
Codogara.pl
videowywiad
Czwórka
Audycja Sie Mówi
Gazeta Wyborcza
naTemat
w ramach cyklu "Władcy Sieci"

Social Media

Statystyki

Z ostatniego miesiąca:

1

Z ostatnich 3 miesięcy:

2

Struktura demograficzna fanów na Facebooku:

3

Przykłady współpracy

Allegro
Subway
Open Card
Pizza Portal

Możliwe formy współpracy

Konkursy z nagrodami
Tzw. „dary losu”
Patronat nad wydarzeniem
wyjazdy sponsorowane
mecenas cyklu na blogu
mecenas rankingów tematycznych
mecenas tekstów niestandardowych
product placement
partnerstwo technologiczne
reklama na w prowadzonych przeze mnie kanałach social media
wszelkie formy współpracy niestandardowej
nie istnieje forma współpracy, której się nie podejmę (nawet więc jeśli nie masz na nią pomysłu, napisz do mnie – na pewno coś się razem uda wymyślić)

Koszt współpracy

Ustalam go indywidualnie. Nie udzielam rabatów i nie współpracuję barterowo.

Kontakt

Informacje jak skontaktować się ze mną znajdują się w zakładce Kontakt